Kuchnie Häcker w Studio Domicil

Szanowni Państwo, serdecznie witamy na stronie studia Kuchnie Domicil ! W ofercie naszego studia znajdą Państwo bardzo wysokiej jakości niemieckie meble kuchenne renomowanej marki Häcker.

Firma Hacker produkuje meble kuchenne wyłącznie w Niemczech w Rödinghausen. Do produkcji mebli używa wyszukanych materiałów sprawdzonej, najwyższej jakości oraz podzespołów pochodzących wyłącznie od sprawdzonych kooperantów zaopatrujących nas w modele wyposażenia dedykowane wyłącznie meblom firmy Hacker niedostępne u innych producentów . Ścisła współpraca działu technicznego z projektantami oraz międyznarodowymi stylistami pozwala zaoferować naszym Klientom niezwykle eleganckie ponadczasowe niemieckie kuchnie Häcker zapewniając jednocześnie wysoką przemyślaną funkcjonalność i niezawodność cenioną nie tylko w europie ale i na całym świecie. Pięcioletnia gwarancja na zabudowy kuchenne Haecker jest potwierdzeniem zaufania producenta w ich wysoką jakość.

W naszym studio kładziemy szczególny nacisk na staranne dostosowanie projektowanego wnętrza kuchni do potrzeb klienta, oczywiscie wszystkie zestawy mebli to kuchnie na wymiar. Przestrzegając zasad ergonomii tworzymy wnętrze odpowiadające gustom oraz potrzebom przyszłego użytkownika, z reguły proponując kilka wersji projektu. Oczywiście wyceniamy i adaptujemy również projekty dostarczone przez Klienta. Doradzamy również co robić żeby Państwa meble kuchenne służyły Państwu jak najdłużej zachowując niezmieniony wygląd. Zasięg działania naszej firmy to nie tylko Śląsk, usługi oferujemy również w każdej innej części kraju a nawet za granicą. Możemy pochwalić się udanymi realizacjami w Wielkiej Brytani, Niemczech i Szwajcarii.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu z niemieckimi meblami kuchennymi w Katowicach.

Życzymy miłego pobytu na stronie i zapraszamy do współpracy. Kuchnie niemieckie meble kuchenne katowice kuchnie haecker Katowice.