Kuchnie Systemat

Ambitna, designerska koncepcja systemowa.

Linia Hacker Systemat to inteligentny system z jasno zdefiniowanym podziałem rastrowym i jednocześnie nieograniczonym wyborem szerokości, głębokości i wysokości szaf. Pozwala on na swobodę aranżacyjną. Bardzo wytrzymałe, pojemne, w pełni wysówane komfortowe szuflady, wyjątkowe rozwiązania regałów i szaf, zintegrowane koncepcje oświetleniowe i wyszukane wyposażenie wewnętrzne gwarantują optymalne oraz ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni i doskonałą funkcjonalność. Indywidualne rozwiązania idą tu w parze z ponadczasowym designem co powoduje że kuchnia staje się miejscem niezapomnianych przeżyć kulinarnych i estetycznych. Kuchnie niemieckie Haecker Systemat są miejscem na nowoczesny sposób życia. Nowoczesna architektura kuchenna uwzględnia nowe, indywidualne formy mieszkania i jego aranżacji.

Luksusowy koncept aranżacyjny

Nowoczesny wygląd wymaga nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych, które wykraczają poza pojęcie i wygląd normalnej kuchni. Meble w połączeniu z kreatywnymi rozwiązaniami zezwalają na realizację nowatorskich i nietuzinkowych pomysłów aranżacyjnych. Materiały o najwyższej jakości – używane do produkcji frontów, korpusów i wszelkiego rodzaju okuć, doprowadzone do perfekcji systemy organizacji szuflad i szaf, jak i innowacyjna technika świetlna, wyróżniają ten designerski program. Myślą przewodnią Hacker Systemat są ekskluzywne, luksusowe i indywidualne rozwiązania skierowane do bardzo wymagającego klienta. Ekstrawagancki design o zrównoważonej ergonomii odzwierciedla smak międzynarodwej klienteli i uwzględnia wszystkie aspekty luksusowego stylu życia.

Bezuchwytowy wariant Haecker ART pozwala na realizację wielkiej różnorodności pomysłów i na zatarcie widocznych linii między pomieszczeniem kuchennym a mieszkalnym.

Hacker NOVA otwiera zupełnie nowy punkt widzenia na architekturę wnętrz. Aranżacje te definiują na nowo zrozumienie dla pomieszczeń, pomysłów i śmiałych idei. Miękkie zaoblenia wchodzą w korelację z ostrą geometrią i po prostu fascynują. Tu Hightech odbierany jest jako wyjątkowo harmonijny. Za płaską powierzchnią frontów ukryta jest pragmatyczna funkcjonalność. Kuchnie niemieckie meble kuchenne katowice kuchnie haecker Katowice.

Elementy mieszkaniowe

Nasza oferta dla Państwa nie ogranicza się tylko do wyposażenia kuchni. Firma Hacker oferuje również meble przeznaczone do innych pomieszczeń. Przy kuchniach otwartych na salon lub jadalnię klient często życzy sobie aby część mieszkalna połączona z kuchnią nawiązywała do niej stylem bądź kolorystyką.

Jeśli interesuje Państwa wyposażenie w meble marki Haecker innych pomieszczeń możemy zaoferować Państwu projekt z wykorzystaniem mebli Haecker do:

  • łazienki
  • salonu
  • sypialni
  • gabinetu
  • garderoby

Kuchnie niemieckie meble kuchenne katowice kuchnie hacker Katowice.

Galeria kuchni systemat